Przemiany wnętrz

Jeśli przemiana, to tylko na lepsze.

Przemiana wnętrza, to nic innego, jak Twoje wnętrze, ale w zupełnie nowej, lepszej odsłonie. Jej cel, to przede wszystkim poprawa funkcjonalności i estetyki domu, mieszkania lub pojedynczego pomieszczenia, ale za pomocą prostych zabiegów i trików. Czasami zastosowanie kilku sprytnych rozwiązań sprawia, że cała reszta układa się jak w układance.
Przemiana wnętrz, to również synteza mojego pomysłu na dane wnętrze z Twoimi wizjami i potrzebami. To doprecyzowanie stylu, a także wyeksponowanie lub dodanie wnętrzarskich smaczków. To także podkreślenie wszystkich zalet wnętrza oraz naprawienie lub zamaskowanie jego wad. To usystematyzowanie poszczególnych stref mieszkalnych oraz dopracowanie detali mających wpływ na komfort ich użytkowania. Wnętrza po przemianie stają się bardziej ergonomiczne, a przestrzeń lepiej wykorzystana. Ty natomiast unikniesz często kosztownych
i denerwujących błędów, które mogłyby się wkraść przy samodzielnie przeprowadzonych zmianach. 

Przemiana wnętrz, to także uporządkowanie chaosu, który w czasach totalnego nadmiaru rzeczy oraz przesycenia rynku wkracza również do przestrzeni mieszkalnych. W odpowiedzi na to powinna pojawić się potrzeba, by nasze najbliższe otoczenie upraszczać i uspokajać. Przemiana zoptymalizuje Twoje wnętrze i wprowadzi do niego spokój i harmonię, natomiast wszystkie nowe elementy, które w nim zagoszczą, będą wyszukane, dobre jakościowo i dobrane z uwzględnieniem preferencji inwestora.

Uszanuję i uwzględnię w przemianie te elementy zastane, które warte są wyeksponowania lub te, które po prostu są dla Ciebie ważne. Mogą to być na przykład oryginalne detale architektoniczne, stare meble, lampy, obrazy, zdjęcia lub inne ciekawe kolekcje, którymi dysponujesz.

Mojej pracy przyświeca idea ochrony środowiska, dlatego też działam w myśl zasad: "poprawiaj, udoskonalaj już istniejące" i "wykorzystaj to, co już masz". Przemiana, korekta, metamorfoza czy też lifting, to hasła wpisujące się w tą ideę. Dodatkowo moją misją jest promowanie korzystania z szerokiej gamy produktów polskiej produkcji, lokalnych wytwórców oraz sklepów, omijając tym samym napędzanie nieekologicznego transportu międzynarodowego. Nie możemy powstydzić się naszego świetnego krajowego wzornictwa i powinniśmy dumnie z niego czerpać. Dobierając materiały wykończeniowe lub elementy wyposażenia zawsze zwracam uwagę na to, by były jak najbardziej naturalne i jak najmniej szkodliwe dla środowiska i ludzi.

Formuła przemian w swojej definicji zakłada przeprowadzenie w miarę prostych i szybkich modyfikacji. Nie zamierzam silić się na stosowanie nadmiernie kosztownych i przekombinowanych rozwiązań wykończeniowych. Celem moim nie jest również bezrefleksyjne powielanie najnowszych trendów wnętrzarskich oraz mnożenia podobnych do siebie projektów. Przemiany wnętrz zmieniają wnętrza na ponadczasowe, oryginalne, ale również na takie, których klimat współgra z Twoją osobowością i preferencjami stylistycznymi.

Najważniejsze dla mnie jest to, by Twoje wnętrze wyrażało Ciebie, ale również to, by jego przemiana dostosowana była do Twoich możliwości finansowych. Dlatego każdą przemianę wyceniam indywidualnie w zależności od zakresu działań. Z tego względu koszt takiego projektu jest proporjonalnie niższy niż koszt kompleksowego projektu z nadzorem autorskim.

Jeśli więc nie potrzebujesz kompleksowego projektu nowowybudowanego domu, nie zależy Ci na luksusie i przepychu, nie dysponujesz nieograniczonym budżetem, doceniasz to, co już masz i szanujesz historię miejsca, ale potrzebujesz optymalnej zmiany w swoim domu lub mieszkaniu, to moja propozycja jest dla Ciebie.